Ismerje meg vállalatainkat
20 éves a Tolnagro Kft.!

Szeretnénk megköszönni Partnereinknek az elmúlt 20 esztendő közös munkáját.

Tekintsük meg együtt a legszebb pillanatokat!

tovább

  • Új állatpatika, bemutatóterem és pet shop üzlet a szekszárdi telephelyen!

    Megújult környezetben, széles termékválasztékkal várjuk meglévő és
    új ügyfeleinket hétköznaponként
    reggel 8.00-tól 17.00 óráig!

A Tolnagro Kft irodaépületei egy, a szomszédos telken található, Rákóczi utcára néző háromszintes, modern stílusú irodaházzal bővültek.

A Tolnagro Kft. pénzügyi osztálya 2013. június 21. óta ebben az új irodaházban folytatja tevékenységét, mely kiválóan alkalmas tárgyalások, értekezletek és képzések lebonyolítására is.

tovább

Aktuális állásajánlataink

Igazgatói asszisztens

A jelölttel szemben támasztott elvárások:
  • Felsőfokú végzettség
  • Angol nyelv ismerete
  • Felhasználói szintű számítástechnikai ismeretek (kiemelten: Excel, PowerPoint, Word, Outlook)
Előnyt jelent:
  • B típusú jogosítvány
  • Gépírás
Amit ajánlunk
  • Stabil munkahely egy piacvezető cégcsoportnál
  • Versenyképes bér- és juttatási csomag
  • Mobiltelefon
  • Lendületes, fiatal csapat
Kérjük, hogy pályázatát a munkakör megjelölésével és motivációs levelével a
hr@tolnagro.hu e-mail címre küldje.

Nyugat - Magyarországi Területi képviselő
Haszonállat üzletág

A jelölttel szemben támasztott követelmények:
  • Felsőfokú végzettség
  • „B” kategóriás jogosítvány
  • Értékesítés-orientált, motivált személyiség
  • Jó fellépés, nyitottság, megbízhatóság, önállóság
  • Kiváló kapcsolatteremtő készség
  • Jó szervező és problémamegoldó készség

  • Agrár végzettség,
  • Területi képviselői tapasztalat,
  • Angol nyelvismeret

  • Céges gépjármű, telefon, iPad, laptop

Kérjük, hogy pályázatát a munkaköri megnevezés megjelölésével a
hr@tolnagro.hu  e-mail címre küldje.

Könyvelő

Ami a munkakörödhöz tartozna:
  • Kimenő és bejövő számlák kontírozása, könyvelése
  • Tárgyi eszközök nyilvántartása
  • Bank, pénztár könyvelése
  • Feladathoz kapcsolódó analitikák vezetése
  • Jogszabályváltozások követése, egyeztetés a munkatársakkal, valamint a partnerekkel
Amivel rendelkezned kell:
  • Középfokú gazdasági végzettség
  • Regisztrált mérlegképes könyvelői képesítés
  • Legalább 3 éves vállalkozási környezetben szerzett könyvelési tapasztalat
  • Precizitás, pontosság
  • Problémamegoldó készség, kezdeményezőkészség
  • Rugalmasság, terhelhetőség, stressz-tűrő képesség
  • naprakész jogszabályi, valamint felhasználó szintű MS Office ismeret
Amit nyújtanánk:
  • Stabil munkahely
  • Jó munkakörülmények
  • Változatos feladatok egy lendületes, fiatalos csapat részeként

Ahol mindez egy helyen van: Tolnagro Kft., Szekszárd, Rákóczi u. 142-146.

Amennyiben álláshirdetésünk felkeltette érdeklődésed és a fenti feltételeknek maradéktalanul megfelelsz, kérjük, hogy a munkaköri megnevezés megjelölésével pályázati anyagod hr@tolnagro.hu e-mail címre küld.

Elérhetőség

H-7100 Szekszárd, Rákóczi u. 142-146.
Tel.: +36 74/528-528
Mobil.: +36 30/33-11-111
+36 20/22-21-133
+36 70/77-11-333
Fax.: +36 74/528-530
Email.: info@tolnagro.hu